Kalendarz

IMPULS Stowarzyszenie Rozwoju
i Promocji Gminy Błażowa

 

Plac im. Ks. Adolfa Kowala 1
36-030 Błażowa

 

NIP: 8133651261

 

REGON: 18069036700000

 

KRS:   0000384281

 

Nr konta: 

Bank Spółdzielczy w Błażowej

34 9158 0001 2001 0008 6408 0001


 

WŁADZE STOWARZYSZENIA

 

Ryszard Pępek – Prezes Zarządu

 

Jan Kruczek – I Wiceprezes Zarządu

 

Jan Kocój – II Wiceprezes Zarządu

 

Krzysztof Wania – Skarbnik

 

Michał Pleśniak - Sekretarz 

 

Tadeusz Woźniak - Członek Zarządu

 

STATUT STOWARZYSZENIA


 

 

BROSZURA NORDIC WALKING


 

BROSZURA TRASY ROWEROWE


 

"Transfer praktyk szwajcarskich
na rzecz rozwoju turystyki
aktywnej w gminie Błażowa"
Informacje o projekcie


 

www.programszwajcarski.gov.pl

www.swiss-contribution.admin.ch/poland

www.alp-carp.com 

Zakończenie amatorskiej ligi siatkówki

O godzinie 16:00 zagrali: Dolna vs Oldboje i Nowy Borek vs Polipeptydy. Były to ciekawe spotkania, ponieważ drużyny Oldbojów i Polipeptydów walczyły o przedostatnią lokatę w tabeli. Ostatecznie to zawodnicy Polipeptydów różnicą 20 małych punktów wyprzedzili Oldbojów i zajęli 7 miejsce.

 

Po zakończonej kolejce Panów, na parkiet wkroczyły Panie by także rozegrać swoje ostatnie mecze w tej edycji amatorskiej ligi siatkówki. Już po pierwszym secie w obydwu spotkaniach było jasne, że ligę kobiet wygra zespół Chyże Baby. Walka toczyła się do ostatniego gwizdka a kibice mogli zobaczyć kilka naprawdę ciekawych wymian pełnych poświęcenia ze strony zawodniczek.

 

Po zakończeniu meczów Pań miało miejsce uroczyste zakończenie ligi, podczas którego głos zabrali: prezes Stowarzyszenia Turystyczno-Sportowego- Ryszard Pępek oraz Burmistrz Błażowej- Jerzy Kocój. Obydwaj Panowie złożyli podziękowania zawodnikom, zawodniczkom oraz organizatorom i sponsorom za ogromny wkład w organizację turnieju, podczas którego rozegranych zostało 56 meczy Panów i 12 Pań  co łącznie daje 68 meczy rozegranych w ciągu 3 miesięcy.

 

Po krótkich przemowach, nastąpiło wręczenie nagród dla zespołów w obydwu kategoriach a wyróżnienie indywidualne dla najlepszego zawodnika turnieju otrzymał Mateusz Pępek. Najlepszą zawodniczką wybrana została Wioletta Pępek.   

 

Po wspólnym pamiątkowym zdjęciu wszyscy udali się na poczęstunek do zajazdu Gaj, gdzie zawodnicy i zawodniczki mogli przedyskutować to co działo się na parkietach hali w Błażowej przez ostatnie 3 miesiące.

 

Poniżej prezentujemy ostateczną klasyfikację kobiet i mężczyzn oraz galerię zdjęć z zakończenia amatorskiej ligi siatkówki.