Kalendarz

IMPULS Stowarzyszenie Rozwoju
i Promocji Gminy Błażowa

 

Plac im. Ks. Adolfa Kowala 1
36-030 Błażowa

 

NIP: 8133651261

 

REGON: 18069036700000

 

KRS:   0000384281

 

Nr konta: 

Bank Spółdzielczy w Błażowej

34 9158 0001 2001 0008 6408 0001


 

WŁADZE STOWARZYSZENIA

 

Ryszard Pępek – Prezes Zarządu

 

Jan Kruczek – I Wiceprezes Zarządu

 

Jan Kocój – II Wiceprezes Zarządu

 

Krzysztof Wania – Skarbnik

 

Michał Pleśniak - Sekretarz 

 

Tadeusz Woźniak - Członek Zarządu

 

STATUT STOWARZYSZENIA


 

 

BROSZURA NORDIC WALKING


 

BROSZURA TRASY ROWEROWE


 

"Transfer praktyk szwajcarskich
na rzecz rozwoju turystyki
aktywnej w gminie Błażowa"
Informacje o projekcie


 

www.programszwajcarski.gov.pl

www.swiss-contribution.admin.ch/poland

www.alp-carp.com 

Wygrywamy z Radymnem!!

Wczorajszy mecz był tym, który "trzeba" było wygrać ze względu na zbliżony poziom siatkarski obydwu drużyn jak i bliskie sąsiedztwo w tabeli. 

 

Nasi siatkarze odpowiednio zmotywowani, zdecydowanie weszli w mecz rozpoczynając go od przewagi 3:0 między innymi dzięki kąśliwym zagrywkom Jakuba Leniarta oraz dobrej grze całej drużyny by doprowadzić do spokojnej dziewięciopunktowej przewagi (21:12). Cały pierwszy set toczył się pod dyktando siatkarzy Klimy, która ostatecznie wygrała tego seta 25:16.

 

Drugi set to ciągła przewaga zawodników z Radymna, którzy byli ciągle w przewadze prowadząc nawet 18:13. Kiedy na tablicy wyników pojawił się wynik 21:16 dla gości, mało kto wierzył, że uda się nie tylko doprowadzić do remisu ale wygrać tego seta. Wtedy zdarzył się siatkarski cud. Cud a raczej wiara we własne umiejętności i pewność, że się uda, po serii udanych zagrywek, obron i skutecznych kontr bardzo dobrze dysponowanego w tym dniu Bartłomieja Urbanika zdołaliśmy wyrównać i przejąć inicjatywe aby ostatecznie wygrać tego seta 25:22. 

 

Naładowani emocjami z drugiego seta nasi zawodnicy musieli ochłonąć i utrzymać koncentrację, ponieważ trzeci set rządzi się swoimi prawami tak więc należało w nim dokończyć dzieła. Ostatnia partia w tym meczu to początkowo gra punkt za punkt ale od stanu 5:4 powiększaliśmy swoją przewagę (19:14). Set ten obfitował w masę obron, które są zdecydowanym atutem naszych siatkarzy a zminimalizowana ilość popełnianych błędów własnych dała rezultat (25:17).

 

Zwycięstwo 3:0, to nie tylko 3 punkty w tabeli i skok o jedno miejsce w górę, ale miejmy nadzieje mocny zastrzyk pozytywnej energii przed kolejnymi spotkaniami i wiary we własne umiejętności ale także pewności siebie, która pozwoli przygasić czerwoną latarnię ;)