na rzecz rozwoju turystyki
aktywnej w gminie Błażowa"
Informacje o projekcie

Wygrana naszych siatkarzy z drużyną Oleszyc

Pierwszy set to prawdopodobnie rekord tegorocznej edycji III ligi, który zakończył się wynikiem 37:35 na naszą korzyść. Prowadząc nawet 22:19 daliśmy się dogonić przeciwnikowi i piłki setowe miała raz jedna raz druga drużyna, jednak w ostateczności to my wygraliśmy tą partię.
Set 2 i 3 to wyrównana walka punkt za punkt i kiedy jedna drużyna wychodziła na prowadzenie (prawdopodobnie z grzeczności) zwalniała i stan pojedynku się wyrównywał.
W końcu po wysoko wygranej 4 partii tie break zapowiadał się emocjonująco, tak też było. Przy stanie 8:7 na naszą korzyść zmieniliśmy boiska ale to jednak my mieliśmy jednopunktową przewagę i dzięki ofiarnej grze w obronie i wyprowadzeniu skutecznych kontr udało nam się zdobyć upragniony 15 punkt a na nasze konto wpadło bardzo ważne 2 punkty do ligowej tabeli.

Bardzo ważne ponieważ dosyć ciasno zrobiło się na pozycjach 6-9 gdzie między zespołami jest tylko 4 punkty różnicy.

Tą wygraną nieco zrewanżowaliśmy się zespołowi z Oleszyc za przegraną na ich terenie 0:3.

Dziękujemy kibicom za wsparcie (także tym z Oleszyc) i zapraszamy na kolejne mecze, o których będziemy na bieżąco informować.