na rzecz rozwoju turystyki
aktywnej w gminie Błażowa"
Informacje o projekcie

Fotorelacja z meczu z Niebylcem

Zakończenie rundy zasadniczej w sezonie 2014/2015 możemy okreslić jako bardzo pozytywne. Pomimo porażki naszych siatkarzy z drużyną Neobusa Raf-Mar Niebylec mecz, który odbył się w zeszłą sobotę przyniósł sporo emocji. Licznie przybyli kibice z Niebylca oraz ci miejscowi mogli zobaczyć ciekawe, 5-cio setowe spotkanie dwóch drużyn, które ambitnie walczyły o każdy punkt pomimo faktu, że żaden wynik nie zmieniłby dla nich układu w tabeli. Inauguracyjnego seta wygrali siatkarze KLIMY aby w następnym secie poczuć gorycz porażki, następnie po wygraniu trzeciej odsłony przegrali czwartą, co oznaczało, że rozstrzygnięcie meczu nastąpi w tie-breaku.  Początek piątej partii był wyrównany ale po zmianie stron to siatkarze z Niebylca wyszli na kilkupunktową przewagę i utrzymali ją do samego końca wygrywając 15:9 i 3:2.

Dziękujemy kibicom za przybycie i wsparcie naszych siatkarzy a zwycięzcom gratulujemy wygranej!