Kalendarz

IMPULS Stowarzyszenie Rozwoju
i Promocji Gminy Błażowa

 

Plac im. Ks. Adolfa Kowala 1
36-030 Błażowa

 

NIP: 8133651261

 

REGON: 18069036700000

 

KRS:   0000384281

 

Nr konta: 

Bank Spółdzielczy w Błażowej

34 9158 0001 2001 0008 6408 0001


 

WŁADZE STOWARZYSZENIA

 

Ryszard Pępek – Prezes Zarządu

 

Jan Kruczek – I Wiceprezes Zarządu

 

Jan Kocój – II Wiceprezes Zarządu

 

Krzysztof Wania – Skarbnik

 

Michał Pleśniak - Sekretarz 

 

Tadeusz Woźniak - Członek Zarządu

 

STATUT STOWARZYSZENIA


 

 

BROSZURA NORDIC WALKING


 

BROSZURA TRASY ROWEROWE


 

"Transfer praktyk szwajcarskich
na rzecz rozwoju turystyki
aktywnej w gminie Błażowa"
Informacje o projekcie


 

www.programszwajcarski.gov.pl

www.swiss-contribution.admin.ch/poland

www.alp-carp.com 

Amatorska Liga Siatkówki- 5 marca 2017 r.

 Dzisiaj rozegraliśmy kolejne spotkania Amatorskiej Ligi Siatkówki o Puchar Burmistrza Błażowej- Jerzego Kocoja.  Jak zwykle emocji nie brakowało- Wczorajsi musieli mocno się napracować w starciu z niżej notowanymi Polipeptydami, którzy postawili swoim przeciwnikom twarde warunki gry i choć przegrali 0:3 śmiało można powiedzieć, że było to jedno z bardziej widowiskowych spotkań, jakie mogli obejrzeć licznie zgromadzeni kibice.

 

W kolejnych spotkaniach Malinois Magiatim wygrywa z Budremem Dynów 2:1, a Dolna nie wykorzystała szansy, by wskoczyć na trzecie miejsce i przegrała z Orlik Ekipą 1:2. Zawodnicy z Dolnej zrekompensowali swoją porażkę wygrywając 2:1 z ekipą Budrem Dynów, którzy dzisiaj doznali dwóch porażek.

 

Aktualni liderzy Ligi- Wczorajsi, stracili jednego (jak na razie jedynego) seta w starciu z dobrze dysponowaną dzisiaj Orlik Ekipą, jednakże to oni wygrali cały mecz 2:1. W ostatnim meczu drugiej serii spotkań, po przeciwnych stronach siatki stanęły sąsiadujące z sobą drużyny Polipeptydów i Hartini Harta. Obronną ręką z tego spotkania wyszli zawodnicy z Harty, pokonując Polipeptydy 2:1. Na koniec zmagań Panów, rozegrany został mecz pomiędzy Świeżakami i Hartini Harta. Młodzi gimnazjaliści z Błażowej, notują kolejną wygraną, tym razem 3:0 i imponują wzrostem formy, powoli zbliżając się do czołówki Ligi.

 

Podsumowując tabelę Panów: Prawdopodobnie Wczorajsi utrzymają pierwszą lokatę, choć dzisiejsze spotkania pokazały, że każdy ma dużą chrapkę, żeby urwać punkty liderowi. Następnie, drużyny z miejsc 2-7 dzieli tylko 3 punkty, które można zdobyć w jednym spotkaniu i wskoczyć o kilka oczek w górę, licząc jednocześnie na potknięcie wyżej notowanych drużyn- tutaj prawdopodobnie roszady będą miały miejsce do ostatniego spotkania Ligi. Tabelę zamykają Polipeptydy, ale oni także mają jeszcze szansę polepszyć swoją sytuację w tabeli- trzymamy kciuki.

 

Panie rozegrały dzisiaj swoje przedostatnie mecze. Obydwa spotkania rozstrzygnęły się w stosunku 3:0. Atomówki po raz kolejny pokazały swoją przewagę, gładko ogrywając Amatorki, choć pierwszy set na to nie wskazywał. Mocno zmobilizowane zawodniczki Nie ma gorszych bez większych problemów wygrały 3:0 z Kierowniczkami . Wygrana ta sprawiła, że drużyny te zamieniły się miejscami w tabeli i to Nie ma gorszych wskoczyły na 2 miejsce w tabeli. Paniom do rozegrania zostało po jednym meczu i tak naprawdę rozstrzygną się losy Nie ma gorszych i kierowniczek, ponieważ Atomówki i Amatorki są niezagrożone na swoich pozycjach.

 

Galerię zdjęć z dzisiejszych spotkań można obejrzeć TUTAJ.